O Nas

Sklep z klimatyzacją — MocnaKlima

Nasze atuty

Doświadczona i lokalna firma

Mocnaklima.pl

Firma i marka Mocna Klima funkcjonuje już od 15 lat. Posiadamy kilka busów technicznych oraz specjalistyczne narzędzia do przeprowadzania instalacji klimatyzacji.

Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia chłodnicze i elektrotechniczne.
Siedziba firmy znajduje się w Pysznicy w województwie podkarpackim. Właściciel firmy, Janusz Mizera to inżynier z długim stażem pracy i ogromnym doświadczeniem zarówno w montażu klimatyzatorów, jak doradztwie i ich sprzedaży.

Zespół Mocnaklima.pl stanowi 6 wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych.

Koncentrujemy się głównie na klimatyzacjach opartych o urządzenia i podzespoły sprawdzonych producentów, których urządzenia można zamówić w naszym sklepie.

Oferta jaką prezentujemy jest ukierunkowana do użytkowników prywatnych i domowych oraz firm i wszystkich tych, dla których wygoda łączy się z wysoka jakością powietrza i termicznym poczuciem luksusu, dla ludzi, którzy lubią powietrza bez smogu, alergenów i innych zanieczyszczeń otaczającego nas powietrza co jest wygodne w podstawowym codziennym zdrowym funkcjonowaniu w swoim domu, mieszkaniu czy firmie.

Sklep z klimatyzacją — MocnaKlima

Nasze atuty

15 lat doświadczenia
Szeroka gama produktów
Kompleksowa obsługa klienta

Zobacz nasze realizacje

Montaż klimatyzacji – Pysznica

Klimatyzatory SPLIT Montaż klimatyzacji – Pysznica Home Montaż klimatyzacji w Pysznicy Montaż w Pysznicy zawsze jest fajnym wyzwanie tak jak i tym razem podczas montażu k...
Read More

Montaż klimatyzacji w domu – Stalowa Wola

Klimatyzatory SPLIT Montaż klimatyzacji w domu – Stalowa Wola Home Montaż klimatyzacji w domu Stalowa Wola Montaż klimatyzacji jaki wykonaliśmy w domu w stalowej woli mó...
Read More

Montaż klimatyzacji w świetlicy i Straży Pożarnej – Nowa Dęba

Klimatyzatory SPLIT Montaż klimatyzacji w świetlicy i Straży Pożarnej – Nowa Dęba Home Montaż klimatyzacji Nowa Dęba Kolejna pracowita instalacja w Nowej Dębie w świ...
Read More

Działamy lokalnie na terenie trzech województw

Montaż klimatyzacji wykonujemy w promieniu 100 km od Stalowej Woli!
Kliknij mapkę i sprawdź czy działamy w Twoim mieście!
Lokalna firma z magazynem i biurem w twoim mieście.

Brak produktów w koszyku.