O Nas

MocnaKlima.pl

Firma i marka Mocna Klima funkcjonuje już od 13 lat czyli od 2009 roku. Posiadamy kilka busów technicznych oraz specjalistyczne narzędzia do przeprowadzania instalacji klimatyzacji. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia chłodnicze i elektrotechniczne.
Nasza lokalizacja to Pysznica w województwie podkarpackim. Właściciel firmy: Janusz Mizera to inżynier z długim stażem pracy i prowadzenia firmy. Nasz zespół to 6 wykwalifikowanych osób zajmujących się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych.

Koncentrujemy się głównie na klimatyzacjach opartych o urządzenia i podzespoły producentów sprawdzonych z górnej półki. Oferta jaką prezentujemy jest nasza ukierunkowana do użytkowników prywatnych i domowych oraz firm i wszystkich tych, dla których wygoda łączy się z wysoka jakością powietrza i termicznym poczuciem luksusu, dla ludzi, którzy lubią powietrza bez smogu, alergenów i innych zanieczyszczeń otaczającego nas powietrza co jest wygodne w podstawowym codziennym zdrowym funkcjonowaniu w swoim domu, mieszkaniu czy firmie.

MocnaKlima - O Nas

Jaki jest powód aby skorzystać z oferty naszej firmy MOCNA KLIMA, która jest umiejscowiona w Pysznicy w województwie podkarpackim? Wydaje się nam, że głównym powodem jest to, że nie jesteśmy wielką internetową firmą i że dbamy indywidualnie o klienta i staramy się bardzo dobrze wysłuchać jego potrzeb na temat planowanej klimatyzacji. Pochylamy się nad każdym zamówieniem i potrzebami oraz nigdy nie zostawiamy klienta z wątpliwościami na temat jaką klimatyzację wybrać i jaką zainstalować. Zawsze jest z nami kontakt i służymy pomocą i doradztwem. mamy też swój magazyn, salon, serwis i wystawę gdzie można zapoznać się z tym jakie urządzenia takich firm montujemy. mamy wiele modeli i wszystkie dostępne marki.

Wyznajemy zasadę aby traktować klientów tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Chodzi nam o profesjonalne i indywidualne podejście tak aby relacja była utrzymywana w sposób ciągły i aby nie tracić kontaktu z klientem. Jeśli zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu to i nasza firma jest na wygranej pozycji.

Wiemy, że inwestor w pierwszej kolejności jest zainteresowany ofertą i chciałby poznać zakres całych prac wchodzących w skład całej instalacji. Zawsze podajemy wszystkie parametry i specyfikację urządzeń oraz zawsze dbamy o to aby wytłumaczyć w jaki sposób będziemy pracować podczas montażu. Zawsze chcemy spotykać się z klientem na miejscu wykonywania instalacji i przeprowadzamy wizję lokalną, omawiamy szczegóły, dokonujemy analizy, precyzujemy potrzeby i finalnie, na podstawie zebranych informacji możemy przygotować kompletną ofertę.

Zobacz nasze realizacje

Montaż klimatyzacji – Pysznica

Klimatyzatory SPLIT Montaż klimatyzacji – Pysznica Home Montaż klimatyzacji w Pysznicy Montaż w Pysznicy zawsze jest fajnym wyzwanie tak jak i tym razem podczas montażu...
Read More

Montaż klimatyzacji w domu – Stalowa Wola

Klimatyzatory SPLIT Montaż klimatyzacji w domu – Stalowa Wola Home Montaż klimatyzacji w domu Stalowa Wola Montaż klimatyzacji jaki wykonaliśmy w domu w stalowej woli...
Read More

Montaż klimatyzacji w świetlicy i Straży Pożarnej – Nowa Dęba

Klimatyzatory SPLIT Montaż klimatyzacji w świetlicy i Straży Pożarnej – Nowa Dęba Home Montaż klimatyzacji Nowa Dęba Kolejna pracowita instalacja w Nowej Dębie w...
Read More